MESAN RADARLED

Genel Bilgi

MESAN RADARLED, radar entegrasyonlu hız bilgilendirme LED ekranı, kolay kurulumu ve herhangi bir mevcut direğe veya tripod üzerine hızlı montajı ve taşınabilir yapısı ile okul ve özel kampüsler, maden, şantiye, yol çalışması vb. alanlarda sürücülere anlık hız bilgilendirme ve uyarı sunmaktadır.

Sistem herhangi bir enerji veya network altyapısna gerek duymadan çalışabilmektedir. Enerji grubunu, radar hız tespit birimi ve depolama birimlerini aynı LED ekran içerisinde bulunduran sistem hem sabit hem de tripod üzerinde taşınabilir uygulamalarda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Hız aşımı gerçekleştiğinde sürücü hız bilgisinin hemen altında ayarlanabilir ikaz mesajı (ÖR: ilk satır: DİKKAT! ikinci satır: YAVAŞLAYIN) gösterebilmektedir. Sistem ayrıca hız tespiti gerçekleştiğinde ana hız bilgisi ve aşım olması durumunda ikaz okunu veya hız limitini veya gülümseme/üzüntü ikonunu geçişli gösterirken, alt kısımda yine operatörce ayarlanacak iki satırlı ikaz mesajini yansıtabilmektedir.

Teknik Veri

Hız Tespit Aralığı
: 1-200 km/s
Ekran Tipi ve Özellikleri
: LED, otomatik parlaklık
Ekran Boyutu (GxYxD)

: 63,4 x 84,4 x 18,2 cm

opsiyonel diger boyut secenekler': 56x41x17 - 63x50x20 - 63,4 x 54,4 x 18,2 - 102 x 65 x 17 - opsiyonel boyutlarda teknik ozellikler farklilik gosterebilmektedir.

Depolama ve Aktarım
: Dahli depolama birimi ve USB ile aktarım
Sistem Ayarlama
: Bluetooth ile kablosuz
Enerji Beslemesi
: Dahili 12VDC akü birimi, opsiyonel 220 AC girişi
Hız Radarı Frekansı : 24,125 GHz
Ekran İkaz Çeşitleri
: 3 haneli ve 30 cm uzunluktaki karakterlerli HIZ bilgisi, 2 satır uyarı ikaz mesajı
Hız Limit Fonksiyonu

: Hız aşımında araç hızı ve ikaz ikonu veya hiz limit degeri geçişli gösterimi, Alt iki satirda ise ayarlanir ikaz mesaji

: Hız aşımında araç hızı ve gülümseme/üzüntü ikonu gecisli gosterimi, alt iki satirda ise ayarlanir ikaz mesaji

Kullanım Alanları

- Kampüs İçi Hız Denetimi

- Maden Alanı Hız Tespit Denetimi

- Askeri Bölge Hız Denetimi

- Şantiye Hız Denetimi

- Özel İşletme Üretim Tesisleri ve Kampüsleri Hız Denetimi

Fotoğraflar

Videolar