MESAN Elektronik Sanayi Ticaret A.Ş.

Mesan A.Ş 1991 yılında kurulmuş kamu güvenliği alanında faaliyet gösteren bir mühendislik,Ar-Ge,entegrasyon ve üretim şirketidir. Kurulduğu günden beri Türk Silahlı Kuvvetleri, Jandarma Genel Komutanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü ve diğer kamu kurum ve kuruluşlarına kritik cihaz ve sistemler sağlamaktadır.

Temsilcilik ve danışmanlık hizmetlerinden teknik yardım ve desteğe kadar uzanan komple sistemlerin yanında Mesan, teknik hizmet ve tamamlayıcı ürünleri de sunmaktadır. Kurulduğu günden beri Mesan, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirdiği çözümler üzerinde çalışmaktadır. Ürünlerimizin güvenilirliği ve kalitesi yıllardan beri kullanılarak kendisini kanıtlamıştır.

Özellikle yurt dışında yerleşik, konularında en ileri teknoloji ile tasarım ve imalat yapan firmaların Türkiye ve bölge tek yetkili temsilciliğini yürütmekte olan MESAN A.Ş Anayurt güvenliği genel başlığı altında GÜVENLİK, HABERLEŞME ve TRAFİK GÜVENLİĞİ konularında dünya çapında ismini duyurmuş firmalarla büyük projelerde birlikte çalışmıştır. Mesan A.Ş.,Türk Kara Kuvvetleri, Jandarma Genel Komutanlığı ve Savunma Bakanlığı’na  çok sayıda metal mayın dedektörü, hız radar tespit cihazı ve diğer özel sistemlerin (istihbarat, güvenlik ve denetim sistemleri) teslimatını yapmıştır. Mesan A.Ş. sağladığı cihazların satış sonrası teknik hizmetlerini de vermektedir.

Kuruluşundan bugüne kalite ve müşteri memnuniyetini en üstte tutan Mesan A.Ş ISO 9001: 2008 ve Trace kalite belgeleriyle sertifiye edilmiştir.