Mesan Forum
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
18 Ağustos 2022, 17:31:04

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz
Ara:     Gelişmiş Arama
VideoManager2 - 2414 versiyonunu BURADAN indirebilirsiniz. DVM 750 1431 versiyonlu firmware ve dai klasorunu BURADAN indirebilirsiniz. 32 bit işletim sistemi olan PC'ler için SQL server 2008 express yüklemek için burayı tıklayın, 64 bit işletim sistemi olan PC'ler için SQL server 2008 express yüklemek için burayı tıklayın.
638 İleti 169 Konu Gönderen: 1429 Üye
Son Üye: KayaTekin
Ana Sayfa Yardım Ara Giriş Yap Kayıt Ol
+  Mesan Forum
Kayıt Ol - Gerekli Bilgiler
Kullanıcı adı seçin:
Sadece forumumuzda tanınmanız için kullanılacaktır. Kayıt olduktan sonra profilinizden görünen isminizi değiştirebilirsiniz.
E-Posta:
Geçerli bir e-posta adresi olmalıdır.
Şifrenizi seçin:
Şifrenizi tekrarlayın:
Doğrulama:
Türkiye'nin başkenti hangi ildir?:
Bu forumda kabul ettiğiniz koşullar çerçevesinde, kesinlikle cinsel, yanlış, yanıltıcı, örgütleyici(yasadışı), kırıcı, kişisel gizlilik, Uluslararası ve Türkiye Cumhuriyeti Yasaları\'na aykırı içeriği olan iletiler atamazsınız. Bunun yanında telif hakkı içeren dosya vb. şeyleri de paylaşamassınız. Spam, flood, reklam, zincirleme mektup, piramit şemaları, ve taciz kesinlikle yasaktır.

Yolladığınız hiç bir ileti ne forum ekibi nede forum sahipleri tarafından yasallığı onaylanamaz. Lütfen şunu unutmayın: biz atılan her iletiyi anında görüntülemeyiz, ve iletilerin içeriği bizim sorumluluğumuzda değildir. Paylaşılmış/Verilmiş bilgilerin hiçbiri hakkında yararlıdır, tamamlayıcıdır gibi garantiler veremeyiz . Forum sorumlusu olarak yöneticiler ve moderatörler forum uygunluğu dışındaki ibareleri silme/düzeltme hakkına sahiptir.

Yazmış olduğunuz mesajlardan şahsınız sorumlu tutulacaktır. Ayrıca, forumu belirtilen şartlarda kullanmayan üyeler hakkında resmi şikayet veya formal şikayet oluşturmak adına forum sorumlusu yönetici ve ya moderatörler, kullanıcı kimliklerini ortaya çıkarma yetkisine sahiptir.

Kayıt esnasında size kullanıcı adınızı seçme özgürlüğü verilmektedir. Tavsiyemiz isminizin size özgü olmasıdır. Ardından kayıt ettiğiniz hesap ile ilgili, şifrenizi yöneticiler dahil kimseye vermemeyi kabul etmiş sayılıyorsunuz (yasa ve güvenlik sebepleri). Bunun yanında başka bir kullanıcının hesabını kullanmamayı da kabul etmiş sayılıyorsunuz. Hesabınızın güvenliği için önerimiz karışık ve özel şifreler kullanmanızdır.

Kayıt olduktan sonra profil alanlarınızı istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Fakat profil alanlarınızda kullandığınız her türlü illegal durumda yöneticiler sizi uyarmadan alanınızı düzenleyebilir veya silebilirler.

Not, her iletinizin IP adresi kayıt altına alınmaktadır, bunun nedeni ise IP adresinizin veya ISP adresinizin daha önceden banlanmış olabileceğidir. Bu durum sadece anlaşmanın önemli bir parçasını ihlal etmeniz ile oluşabilir.

Ek not: Yazılım çerezler yerleştirmektedir, hakkınızda küçük bir metin dosyası ( Kullanıcı Adınız ve Şifrenizde mevcuttur ), tarayıcınızın ara belleğindedir. Bu sadece giriş/çıkışlarınız içindir. Yazılım bunun haricinden bilgisayarınızdan bir bilgi almaz.

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!